• autor: admin, 2018-10-22 16:29

...

ORZEŁ BAŻANÓWKA - SANBUD DŁUGIE 3:0 (3:0)

Bramki : D. Romerowicz, F. Pańko x2

Świetna seria drużyny Orła trwa w najlepsze na 6 meczy od ostatniej porażki zdobywamy 16 punktów. Widać gołym okiem, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Pojedynek z ekipą z Długiego rozpoczęliśmy "piorunująco" bo już w 3 minucie D. Romerowicz trafia do siatki po silnym strzale w długi róg bramkarza Sanbudu. Kolejne akcje Orła mogły zakończyć się trafieniem do siatki lecz zawsze zbyt pochopnie zostawały podejmowane decyzje a wystarczyło tylko podejść do tego z chłodną głową. W 13 minucie odblokowuję się Pańko gdzie w sytuacji sam na sam daje nam prowadzenie przewagą dwóch goli. Pisze o przełamaniu Fabiana ponieważ od 2 spotkań nie pokonał bramkarza rywali. Nie mija dwie minuty od bramki Pańki a Orzeł wykorzystuje błąd obrony Długiego i Pańko strzela nie do obrony wynik 3:0. Goście obudzili się dopiero ok. 30 minuty gdzie naprawdę dobrze prezentowali się do końca pierwszej odsłony, ale nie byli wstanie stworzyć sobie jakieś dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.

W drugiej części spotkania scenariusz taki sam jak w 1 połowie, momenty dobrej gry gości oraz świetne szarże naszej drużyny gdzie za każdym razem kiedy znajdowaliśmy się w polu karnym pachniało bramką. Swoje okazje do podwyższenia mieli D. Romerowicz gdzie po rzucie wolnym trafia w spojenie, a w swojej drugiej próbie ostrzeliwuje słupek bramki gości. Kapitalna akcja Ł. Sabata gdzie z głębi boiska wbiegł z piłką w pole karne i wypracował sobie idealną sytuacje do strzelenia bramki to w całym rozrachunku skończyło się na spalonym Pańki który strzelił do pustej bramki. Bardzo dobre zmiany w naszej szeregach gdzie wejście F. Warchoła, M. Żebrackiego, M. Lesia, M. Faki oraz S. Warchoła nie zachwiały w tempie gry. W samej końcówce meczu swój pojedynek sam na sam z bramkarzem Sanbudu przegrał M. Faka który już drugi mecz staje przed szansa strzelenia bramki. Cała drużyna zasługuje na pochwałę widać to na boisku gdzie każdy zasuwa jak tylko może a to się przekłada na wynik. A o to chodzi w piłce.