• autor: admin, 2018-05-28 10:10

...

JAWORNIK CZARNA - ORZEŁ BAŻANÓWKA 3:2 (2:0)

Bramki : D. Romerowicz (k), S. Kowalczyk

Orzeł pojechał do Czarnej bez dwóch swoich "strzelb" Pańko zmaga się z urazem mięśnia a Żebracki musiał wyjechać w delegację. W ich miejsce zastąpili M. Faka oraz F. Warchoł. Scenariusz tego spotkania taki sam jak w poprzednich meczach to my prowadzimy grę stwarzamy sobie dogodniejsze sytuacje ale to przeciwnik strzela bramki. Stały fragment gry dla Jawornika piłka zostaje wybita na 25-30 metr tam zawodnik gospodarzy oddaje strzał i piłka ląduje w bramce. Orzeł mógł doprowadzić do remisu za sprawą F. Warchoła który nie wykorzystał podania od Romerowicza strzelając wysoko nad bramką w dogodnej akcji. Drugi zryw Jawornika w pierwszej części spotkania i dwubramkowe prowadzenie, zawodnik Czarnej wbiegł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Pielecha.

W drugiej połowie Orzeł rozpoczął odrabianie strat 3 akcje F. Warchoła nie dały nam bramki kontaktowej, dwie próby Filipa kończyły się na strzałach nie celnych a w trzeciej świetnie interweniował bramkarz gospodarzy. Swoje szanse miał również D. Romerowicz oraz S. Kowalczyk ale również w bramce świetnie zachowywał się miejscowy golkiper. Kontaktowego gola strzela D. Romerowicz który bez problemu wykorzystuje jedenastkę. Po strzelonym golu i złapaniu kontaktu z przeciwnikiem rzucamy wszystko na jedną kartę, mamy szanse na doprowadzenie do remisu lecz jak zawsze coś nam brakuje żeby strzelić gola, to bramkarz świetnie broni to piłka podskoczyła to kępka trawy przeszkodziła itd. A rywal proste środki piłka w przód i niech się dzieje i tak właśnie strzelają nam 3 bramkę, wyrzut z autu za linię obrony sytuacja sam na sam i strata trzeciej bramki bez radny Sz. Pielech w tej sytuacji. Stać nas było jeszcze na strzelenie drugiej bramki autorstwa S. Kowalczyka który w 93 minucie zmniejszył rozmiar porażki.