Orzeł Bażanówka - strona nieoficjalna

VICTORIA PAKOSZÓWKA 2:2 LKS GÓRKI
LKS LOTNIARZ BEZMIECHOWA 6:0 ORKAN MARKOWCE
BUKOWIANKA BUKOWSKO 1:0 SZAROTKA NOWOSIELCE

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. petrokali 59
2. Szymon43 56

Wygrana na koniec !!!

• autor: admin, 2017-10-30 17:31

...

LKS ZARSZYN - ORZEŁ BAŻANÓWKA 0:1 (0:0)

Bramka : S. Warchoł

Pokonujemy LKS Zarszyn w ostatniej kolejce rundy. Tym samym wygrywamy w derbach Gminy Zarszyn. Warunki do gry nie były korzystne ze względu na silny wiatr który uprzykrzał drużynom w konstruowaniu swoich akcji. Orzeł zmuszony grać pierwszą połowę właśnie pod silny wiatr przez który bardzo męczył grę naszej drużyny. Gospodarze dwukrotnie mocno zagrozili bramce Milczanowskiego a dokładnie Ł. Buczek który był najgroźniejszym ogniwem gospodarzy. Pierwsza próba Buczka kończy się na słupku naszej bramki a w drugiej Milczanowski wybrania kąśliwy strzał snajpera gospodarzy. Bardzo dużo gry w środku pola. Próby Orła w pierwszych 45-ciu minutach to strzały Romerowicza i Żebrackiego lecz żadna z nich nie zagroziła poważnie Zarszynowi.

W drugiej połowie role się odwróciły i to my grając już z wiatrem od samego początku zaczynamy dyktować warunki gry na obiekcie gospodarzy. Wysokie podejście pod przeciwnika i od raz stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie na początku Żebracki wygania się podaniem poza światło bramki i już brakowało mocnego oddania strzału. Kolejne akcje to próba oddania strzału przez Romerowicza ale bramkarz wychodzi obronną ręką i paruje piłkę na rzut rożny. Kolejne w rzutki Warchoła lecz oddawane strzały przez K.Lesia mijają światło bramki. W 70 minucie S. Warchoł decyduje się zaskoczyć bramkarza miejscowych bezpośrednio z rzutu wolnego i ta próba Sławkowi wychodzi, mocna piłka bita w światło bramki i mamy prowadzenie, piłka jeszcze odbija się od słupka i wpada do bramki. Ostatnie 20 minut to wymiana ciosów odważnie ruszyli gospodarze którzy chcąc doprowadzić do wyrównania nie patrzyli na ustawienie swojej drużyny. Mocno zakotłowało się pod bramką Milczanowskiego w 80 minucie gdzie piłkę z pustej bramki wybija M. Majcher. Kolejna szarża Zarszyna lecz napastnik nie potrafi pokonać Kuby. Orzeł odpowiada kontrą Romerowicza lecz również świetnie broni bramkarz miejscowych. Najdogodniejsza sytuacja gospodarzy na doprowadzenie do remisu miała miejsce w 90 minucie ale nasz nie zawodny obrońca K. Leś wybija piłkę zmierzająca do pustej bramki. Po tej sytuacji sędzia zakończył ten "wietrzny" pojedynek i pierwszy raz w tej rundzie mogliśmy się cieszyć z wygranych derbów.

Brawo za walkę w tych trudnych warunkach gdzie pokazaliście, że Jesteśmy Drużyną bo jeden pracował za drugiego a to trzeba docenić.

DZIĘKUJĘ ZA TE EMOCJE W TEJ RUNDZIE, NIECH ORZEŁ ROŚNIE W SIŁĘ !!!

autor: ~kibic Orła 2017-10-30 20:23:25

avatar Króli,Szymek,Petro,Walek,Mati,Majer, Mic hał,Bartek,Kali,Kondzio,Sabat, Kamil,Kuz io ,Rafał,Stona,Adi, Sławek,Kowal,Mafia,Zen ia, Gówniarz,Kostek,Gąska,Mati,Prima DZIĘKI ZA TĄ RUNDĘ

autor: ~kibic od zawsze 2017-10-30 21:29:26

avatar GRATULACJE...OBY TAK DALEJ PANOWIE.

Autor: Treść:pozostało znaków:

LKS ZARSZYNLKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
LKS ZARSZYN 0:1 LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
2017-10-29, 13:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Transfery