Haczovia + Słowacy = 5:0

• autor: admin, 2016-05-09 17:10

Znalezione obrazy dla zapytania złość trenerów na ławce

HACZOVIA HACZÓW - ORZEŁ BAŻANÓWKA 5:0 (1:0)

Nie pamiętam aby sędziowie prowadzący naszą drużynę byli z innego Państwa na naszą nie korzyść zostaną oni nie mile wspominani za sędziowanie tego spotkania.Orzeł przyjechał do Haczowa w mocno okrojonym składzie bo kłopot kadry narasta i po tym spotkaniu będzie jeszcze większy ale po malutku,jako pierwsi do ataku rzucają się miejscowi gdzie bardzo często przedostają się w nasze pole karne po swojej prawej stronie i mocno naciskali naszych stoperów a jednym z nich był Bartłomiej Kowalczyk który wyraził zgodę na rozegranie tego właśnie spotkania a przypomnę,że Bartek nie grał w piłkę przez 4 lata!! Dzięki "Kowal"Na prowadzenie Haczów wychodzi po jednej składnej akcji właśnie z prawej strony gdzie napastnik wbiega w szestastkę i wystawia piłkę do pustaka koledze który nie marnuje dokładnego podania.Po tej bramce Orzeł spróbował zagrozić bramce gospodarzy ale strzały Kowalczyka,Żebrackiego i Sabata były zbyt czytelne dla golkipera miejscowych.Dla odnotowania Haczów zasłużył na jeszcze jedną bramkę ale napastnik spudłował strzałem z głowy z okolic 1 metra nie trafiając w światło bramki.I z takim wynikiem schodzimy do szatni.

Druga połowa zaczyna się z lekką przewagą Orła byliśmy groźniejsi do 60 minuty ale ta minuta była kluczowa dla Haczowa.Pierwsze do odnotowania to sytuacja Ł.Sabata który wbiega w pole karne i zostaje sfaulowany ale sędziowie ze Słowacji nie dyktują ewidentnego przewinienia,ale za zwrócenie im uwagi karzą Kowalczyka żółtym kartonikiem,nie mija 2 minuty i zawodnik gospodarzy fauluje Ł.Sabata w środkowej części boiska ale gwizdek milczy i drugi raz Kowalczyk otrzymuje drugi żółty kartonik i sędzia wyrzuca naszego kapitana który w kulturalny sposób próbował się dogadać z sędzią.Z tych wszystkich fauli nie odgwizdanych na Łukaszu sędzia zanosi faul gospodarzom którzy przy pomocy Milczanowskiego podwyższają wynik na 2:0.Orzeł już grający w dziesięciu nie był w stanie odmienić losów spotkania a Haczów strzela trzecia bramkę a później z czasem M.Majcher chcąc wybić piłkę lecącą w stronę bramki pakuje samobója,a w 88 minucie K.Milczanowski w bezsensowny sposób osłabia nasz zespół za "pyskówkę" do sędziego i otrzymuje czerwony kartonik.W bramce melduje się T.Kalityński który źle obliczył lot piłki i gospodarze strzelają nam piątą bramkę i z takim rezultatem schodzimy z boiska.

Reasumując spotkanie to do 60 minuty dzielnie stawialiśmy czoło gospodarzom ale po błędnych decyzjach sędziego nie mogliśmy nic ugrać dobrze,że w dorobku mamy 39 punktów i najlepszym rozwiązaniem było by już zakończenie sezonu dla naszej drużyny.

Każdy związany z drużyną wie jak wygląda sytuacja naszej kadry gdzie po prostu nie mamy kim grać z meczu na mecz wygląda to coraz gorzej a na dodatek z boiska zszedł Ziemiański i prawdopodobnie będzie ciężko żeby wrócił w tej rundzie do gry.

Taki scenariusz z obrazkiem jaki jest przy opisie to w niedziele bardzo rzeczywisty a przeciwnik Izdebki które bronią się przed spadkiem.