• autor: admin, 2015-08-23 20:47

Znalezione obrazy dla zapytania przegrana piłka nożna

ORZEŁ BAŻANÓWKA-CISY JABŁONICA POLSKA 1:5 (1:3)

Bramka: Kowalczyk

To co się stało dzisiaj na stadionie w Bażanówce to przechodzi ludzkie pojęcie nasz zespół nie podjął żadnej walki z zespołem Cisów.Każdy kto był na meczu widział jak nasi zawodnicy chodzą po boisku popełniając błąd za błędem które to goście wykorzystywali w każdej nadającej się okazji.Ale to my stwarzamy sobie lepszą sytuację do strzelenia bramki lecz zamykający dośrodkowanie Majcher został uprzedzony przez obrońcę który mu ściągnął piłkę z głowy,i po tej akcji Orzeł przestaje grać w piłkę,dobrze poustawiany zespół Jabłonicy przejmuje inicjatywę na naszym obiekcie i już w 10 minucie wychodzą na prowadzenie w sytuacji sam na sam z Milczanowski.Nie mija 5 minut i mamy podwyższenie rezultatu na 2:0 pewnie wykorzystana jedenastka po zagraniu naszego obrońcy piłki ręką w obrębie szesnastki.Chcąc spróbować zacząć konstruować jakieś akcje to sami sobie strzelamy trzecią bramkę nie porozumienie Adamowicza z Milczanowski skrzętnie wykorzystał napastnik gości i podwyższył wynik na 3:0.Orzeł na pocieszenie strzela bramkę w 44minucie autorstwa Kowalczyka.

Drugą połowę zaczynamy bardziej ofensywie nie widać drużyny gości na naszej połowie przez okres 10 może 15 minut a my?dalej wszystko szarpane nie potrafimy utrzymać się przy piłce głównie zawodnicy którzy byli za to odpowiedzialni wszystko było nie dokładne.Jabłonica podwyższa wynik na 4:1 w sytuacji w której nasi obrońcy zresztą już w tym meczu nas przyzwyczaili gdzie napastnicy bardzo szybcy zresztą wychodzą w sytuacjach sam na sam z Milczanowski który bezradnie wyciągał tylko piłki z siatki,gwóźdź do trumny dobił napastnik gości który dobitką skierował piłkę do pustej bramki podwyższając wynik na 5:1

Ra sumując to jakoś wszytko to można stwierdzić WSTYD,bo można przegrać ale po walce po zostawionym sercu na boisku a dzisiaj nikt tego nie zrobił,oby to była ostatnia taka wpadka.