Orzeł Bażanówka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2018-06-19 Hat - trick "Mafi"
  • 2018-06-14 Kolejny wyjazd ...
  • 2018-06-11 "GOŁA" 11
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • BUKOWIANKA BUKOWSKO - SZAROTKA UHERCE 5:2
  • LKS LOTNIARZ BEZMIECHOWA - SZAROTKA NOWOSIELCE 2:1
  • VICTORIA PAKOSZÓWKA - ORKAN MARKOWCE 3:0
  • K.S. BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE - LKS GÓRKI 3:2
  • LKS DŁUGIE - JAWORNIK CZARNA 3:1
  • LKS ZARSZYN - LKS SANOVIA LESKO 0:6
  • LKS II PISAROWCE - LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA 0:3
  •        

Logowanie

Kalendarium

20

06-2018

środa

Boisko w Bażanówce godzina 18

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

Mecz ligowy Orzeł - Zarszyn godzina 17:00

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
BUKOWIANKA BUKOWSKO 5:2 SZAROTKA UHERCE
LKS LOTNIARZ BEZMIECHOWA 2:1 SZAROTKA NOWOSIELCE
VICTORIA PAKOSZÓWKA 3:0 ORKAN MARKOWCE
K.S. BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE 3:2 LKS GÓRKI
LKS DŁUGIE 3:1 JAWORNIK CZARNA
LKS ZARSZYN 0:6 LKS SANOVIA LESKO
LKS II PISAROWCE 0:3 LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. petrokali 106
2. Szymon43 81

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 447
ogółem: 838 698

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Losowa galeria

Orkan - Orzeł
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Kalityński Paweł
Kalityński Paweł 2026 minut
2. Kalityński Tomasz
Kalityński Tomasz 1930 minut
3. Dawid Romerowicz
Dawid Romerowicz 1850 minut
4. Żebracki Mateusz
Żebracki Mateusz 1743 minut
5. Sabat Łukasz
Sabat Łukasz 1657 minut
6. Michał Baran
Michał Baran 1540 minut
7. Jakub Milczanowski
Jakub Milczanowski 1520 minut
8. Sylwester Kowalczyk
Sylwester Kowalczyk 1520 minut
9. Konrad Leś
Konrad Leś 1350 minut
10. Sławomir Warchoł
Sławomir Warchoł 1214 minut
11. Kuzicki Adrian (M)
Kuzicki Adrian (M) 1178 minut
12. Bartłomiej Kowalczyk
Bartłomiej Kowalczyk 973 minut
13. Fabian Pańko
Fabian Pańko 939 minut
14. Miłosz Stankiewicz (M)
Miłosz Stankiewicz (M) 726 minut
15. Mateusz Majcher
Mateusz Majcher 701 minut
16. Damian Rolnik
Damian Rolnik 636 minut
17. Szymon Pielech
Szymon Pielech 550 minut
18. Filip Warchoł
Filip Warchoł 542 minut
19. Pielech Rafał
Pielech Rafał 385 minut
20. Mateusz Leś
Mateusz Leś 332 minut
21. Krystian Kuzio (M)
Krystian Kuzio (M) 324 minut
22. Faka Marek
Faka Marek 290 minut
23. Yevhenii Mischenko
Yevhenii Mischenko 215 minut
24. Kamil Majcher (M)
Kamil Majcher (M) 190 minut
25. Piotr Kalityński
Piotr Kalityński 180 minut
26. Robert Kostecki
Robert Kostecki 150 minut
27. Rafał Gęśla
Rafał Gęśla 62 minut
28. Krzysztof Marek
Krzysztof Marek 7 minut

Ostatnie spotkanie

LKS II PISAROWCELKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
LKS II PISAROWCE 0:3 LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
2018-06-17, 16:30:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

LKS ORZEŁ BAŻANÓWKALKS ZARSZYN
LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA   LKS ZARSZYN
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
SZAROTKA UHERCE - LKS II PISAROWCE
LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA - LKS ZARSZYN
LKS SANOVIA LESKO - LKS DŁUGIE
JAWORNIK CZARNA - K.S. BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE
LKS GÓRKI - VICTORIA PAKOSZÓWKA
ORKAN MARKOWCE - LKS LOTNIARZ BEZMIECHOWA
SZAROTKA NOWOSIELCE - BUKOWIANKA BUKOWSKO

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Transfery

  PRZYSZLI:

Fabian Pańko (LKS Pisarowce)
 
Damian Rolnik (LKS Pisarowce)
 
Filip Warchoł 
(juniorzy Victoria Pakoszówka)
 

 

 

 

 

 

 ODESZLI:

 
 
 
 
 

 

 

ZAINTERESOWANIE: