Orzeł Bażanówka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
BUKOWIANKA BUKOWSKO 0:2 COSMOS NOWOTANIEC (B)
LKS PISAROWCE 2:5 LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
LKS LOTNIARZ BEZMIECHOWA 2:3 LKS SANOVIA LESKO
SZAROTKA NOWOSIELCE 2:2 GÓRNIK GRABOWNICA (B)
LKS DŁUGIE 4:2 VICTORIA PAKOSZÓWKA
SZAROTKA UHERCE 6:1 JUVENTUS PORAŻ (B)
LKS ZARSZYN 3:1 REMIX NIEBIESZCZANY (B)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. petrokali 63

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 201
ogółem: 878 522

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Losowa galeria

KAMIENNY JUBILEUSZ
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Szymon Pielech
Szymon Pielech 1170 minut
2. Paweł Kalityński
Paweł Kalityński 1140 minut
3. Mirosław Wilczyński
Mirosław Wilczyński 1100 minut
4. Dawid Romerowicz
Dawid Romerowicz 1092 minut
5. Fabian Pańko
Fabian Pańko 1068 minut
6. Tomasz Kalityński
Tomasz Kalityński 1025 minut
7. Łukasz Sabat
Łukasz Sabat 965 minut
8. Damian Pałys
Damian Pałys 956 minut
9. Konrad Leś
Konrad Leś 885 minut
10. Damian Rolnik
Damian Rolnik 821 minut
11. Sylwester Kowalczyk
Sylwester Kowalczyk 727 minut
12. Mateusz Żebracki
Mateusz Żebracki 505 minut
13. Filip Warchoł
Filip Warchoł 392 minut
14. Sławomir Warchoł
Sławomir Warchoł 260 minut
15. Mateusz Leś
Mateusz Leś 202 minut
16. Dmytro Stepanov
Dmytro Stepanov 181 minut
17. Faka Marek
Faka Marek 127 minut
18. Miłosz Stankiewicz (M)
Miłosz Stankiewicz (M) 115 minut
19. Kamil Majcher (M)
Kamil Majcher (M) 24 minut
20. Artur Ziemiański
Artur Ziemiański 10 minut

Ostatnie spotkanie

LKS PISAROWCELKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
LKS PISAROWCE 2:5 LKS ORZEŁ BAŻANÓWKA
2018-11-10, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Najnowsza galeria

KAMIENNY JUBILEUSZ
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Transfery

  PRZYSZLI:

Dmytro Stepanov (Ukraina)
 
Damian Pałys         (Juventus Poraż)
 
Mirosław Wilczyński (Stalfred Płowce)

 

 

 

 

 ODESZLI:

Piotr Witek (kontuzja)

Krzysztof Marek

Przemysław Ćwiąkała (kontuzja)

Rafał Gęśla (wyjazd za granicę)

Robert Kostecki

Rafał Pielech (Jutrzenka Jaćmierz)

Yevhenii Mischenko (powrót na Ukrainę)

Adrian Kuzicki (Lotniarz Bezmiechowa)

Michał Baran (Przełom Besko Juniorzy)

 
 
 
 
 

 

 

ZAINTERESOWANIE: